להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

השכרת כריות ופופים לאירועים פרטיים

אירועים פרטיים הנחגגים בחסות האינטימיות וכנגד זרם ההמוניות נראים פשוטים ותמימים למראה, אך למעשה הרכבתם עלולה להיות מסובכת יותר מחתונה או ליין דוגמנות. כן, שמעתם נכון: מסיבת בריכה או מנגל בחוף הים עלולים להיות מורכבים יותר לכינון (בתנאים מסוימים) מאירוע הצגת שמלות אופנה או חתונה למאות משתתפים. האירוע הפרטי יוצר אילוזיה שאתם המלכים, ועל פיכם יישק דבר, כשלמעשה איתני הטבע לא עובדים אצל אף אחד: גשם, שמש, אוכל מקולקל שהושאר במזג אוויר לא מתאים, ורעות חולות אחרות הם לא בשליטתכם, אבל כן צריך להיות לכם מענה לבלת"מים הללו. לכן, חברת השכרת הציוד מהטובות בארץ לשירותכם הן בנושאי השכרה והן בנושאי המלצות לכינון נכון של האירוע.
 
כריות ופופים פתרו מאז ומעולם סוגיות שונות בנושאים לוגיסטיים
 
מחסור בכיסאות, או מחסור במקום להציב אותם גוררים לא פעם השכרת כריות ופופים לאירועים פרטיים. השכרת כריות ופופים לאירועים פרטיים יוצרת מצב שניתן לדחוס יותר אנשים באולם או מתחם קטן מבלי שהם יזדקקו לכסא ועדיין הם יחושו ברווחה ולא בצפיפות. כריות ופופים המבוססים על נוצות או ספוגים ומעוטרים בבדי יוקרה מחכים לכם אצלנו בחברת השכרת הציוד האולטימטיבית לאירועים.
 
כיצד מגיעים לכריות ולפופים המתאימים ביותר לאירוע?
 
נציגי חברת השכרת הציוד יבחנו את סוג האירוע שלכם וגודלו וידעו לזהות מיד את סוג הכריות והפופים המתאים. לרוב, יתאים יותר מסוג אחד, ולכן תמיד יהיה מענה לעיצוב המבוקש על ידיכם. לרוב, גם אם בחרתם בדגם מסוים מהקטלוג, האופן בו הוא נראה אינו סוף פסוק, אלא ניתן לשנות את העיצוב שלו, תוך השארת החומרים שהובטחו בקטלוג על כנם.
 
כיצד מתומחר השירות?
 
השירות מתומחר בהתאם לסוג הכריות והפופים שבחרתם ובהתאם לזמן הנדרש לכם להחזיק בהם. ככל שהכריות והפופים עשויים מחומרים יותר משובחים, כל מחירם לצרכן יעלה גם כאשר מדובר על ציוד להשכרה ובוודאי כאשר מדובר על ציוד לקנייה. לכן, חשוב שתבואו להתייעץ עמנו על מנת שנספק לכם את הכריות והפופים שאתם צריכים, שלא תצטרכו לשחת את כספכם לחינם על מוצר שבלאו הכי לא הייתם צריכים, ללא קשר לסגולותיו הנעלות. 
 
פנו אלינו - צהלה אירועים בשרון. להשכרת כריות ופופים לאירועים פרטיים!