להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

אירועים פרטיים

 
גיבוש אירועים פרטיים היווה מאז ומתמיד מוקד התעניינות ללא מעט אנשים, אשר חלקם ביקשו לחגוג לעצמם, לילדיהם ולמשפחותיהם וחלקם ביקשו לעשות זאת לטובת בית העסק, בין כבעליו ובין כקנייני העסק אשר נשלחו על ידי האמרכלים (בדרך כלל, בתאגידי ענק מחלקת הפנאי או משאבי האנוש אמונה על כך). על מנת שגם אתם תדעו כיצד לגבש אירועים פרטיים שלא יסולאו בפז, גיבשנו עבורכם מספר עקרונות חשובים אשר מומלץ ללמוד מהם – אודות הפקת אירועים פרטיים בקלות.
 
בחירת האולם
 
על מנת לבחור אולמות אירועים בשרון עבור אירועים פרטיים תידרשו להשקיע הן מחשבה על עיצוב האולם והן על האבזור הנדרש לו למען ההפקה. על מנת לגבש את הבחירה בקלות – מוטב לבחור במתחם אירועים ולא באולם בודד, משום שאז קל יותר להגיע לאולם הרצוי לכם: מתחמים אלו מבוססים על מספר אולמות השונים בעיצובם זה מזה, מה שמקל על הלקוח לבחור את הרצוי לו ולמצוא גם את האולם הנכון מבחינה לוגיסטית. בנוסף, באולם פועלת חברת הפקות אשר מסייעת באיתור האולם הנכון בתוך המתחם על סמך ניסיונה בתחום כמו אירועים פרטיים.
 
בחירת הלוגיסטיקה באולם
 
הלוגיסטיקה מורכבת מ- 2 מרכיבים: קייטרינג ותקליטן. מול הקייטרינג תידרשו לבחור את התפריט המועדף עליכם, ומול התקליטן – את רשימת ההשמעה המועדפת, וכן לסכם מולו מתי וכיצד לתפעל את ציוד ההגברה כאשר הנגנים או הזמרים ישירו באירועיכם (ניתן גם לא לבחור מופע חי, אך לרוב – מארגני אירועים פרטיים ילכו בדרך זו).
 
המלצה על הכנת הזמנות לאירוע
 
מומלץ שעל ההזמנה יופיעו פרטיהם של מארגני האירועים ואנשי סודם הרלוונטיים (למשל בחתונה או בר/בת מצווה נהוג לצרף את שמות ההורים), בצירוף כתובת האירוע ודרך ההגעה. חשוב לצרף מספר דרכי הגעה – החל משרטוט מפה ועד פירוט קווי אוטובוס, רכבת ומוניות שירות. רצוי לבחור בהזמנה מהודרת שתמשוך גם את תשומת לבו של הקורא אשר פחות מקורב אליכם על מנת להגביר את הסיכוי שהוא יסכים לבוא לאירוע ולממש את הזמנתו. בכל מקרה, אל תתפשרו על אירוע שאינו מעוגן בעבודתה של חברת הפקות מקצועית.
 
צרו קשר עם חברת ההפקות לארגון אירועים פרטיים קטנים כגדולים באולמות וגני אירועים!