להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

ימי גיבוש

 

אין כמו ימי גיבוש וערב לגיבוש עובדים שיכולים להעלות את המורל, לחבר בין אנשים, לעשות מצב רוח קולקטיבי ומשותף בין קבוצה מסוימת של אנשים ויכול ליצור דברים טובים. ימי גיבוש יכולים להיות בעבודה, או במוסד בו אנו לומדים, לא משנה אם לימודי חובה במסגרת בית הספר או התיכון ואם בלימודים שלאחר מכן. ימי גיבוש תורמים רבות בצבא ובכל מסגרת בה נבחר לקחת חלק, כל קבוצה בעלת נושא אחד המחבר בין כולם. ימי גיבוש גורמים להיכרות יותר רחבה ופתוחה, דברים שבעבודה למשל לא יכולים לקרות המון כי צריך להתעסק יותר בעבודה. ימי גיבוש מעלים את המורל, אם בצבא או בעבודה או בכל מקום ובאמת מחברים בין האנשים. 

כאשר נוצר חיבור בין אנשים וישנה כימיה או זכרונות שעברו ביחד, או חוויות משותפות, נוצרת קירבה אוטומטית ומשהו שאפילו יכול להפוך ליחסים ללא כל קשר למסגרת בה הם נמצאים. קירבה זו היא חשובה, אם מדובר בעבודה היא יוצרת שיתוף פעולה ואולי אף הצלחה יותר במקום העסק, אם מדובר בקבוצת ספורט זה מחבר ביניהם והופך את הנאתם מלשחק ולבלות ביחד לגדולה יותר מה שגורם למצב נפשי טוב ושמח, עוזר לחזור לפוקוס וכד'. ימי גיבוש הם בהחלט פתרון טוב, אחת לכמה זמן, ניתן לעשות משהו כולם ביחד, אם ברביקיו, או יום כייף במקום מסוים, אפילו טיול של יום או יומיים, אם יש תקציב אז כמובן לטוס ביחד לחו"ל או לנופש כלשהו, ערב בבר או מסעדה כולם ביחד. 

ימי גיבוש באסקייפ רום ואטרקציות נוספות הם פתרון טוב להמון דברים, רק צריך לפעמים תקציב ואם אין או שהוא לא גבוה אפשר להסתפק במשהו יותר פשוט שגם מחבר ומהנה, או אפשר להתארגן כולם מבלי קשר לאלה שלמעלה, אם חברים מהצבא, או חברים לעבודה, או סטודנטים ושותפים לספסל הלימודים. לא משנה באיזו סוג של קבוצה או מסגרת אפשר למצוא ימי גיבוש שיעשו טוב לכולם, גם בעבודה או במקום הכי משעמם זה יוסיף חיים לכולם ולמקום. חשוב שיהיו כמה ימי גיבוש בשנה, אלא אם ימי גיבוש לא כוללים טיולים ואז אפשר להכליל את הכל.