להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

מקומות לאירועי מצווה

כיצד כדאי לחגוג אירועי בר ובת מצווה, ולגלות שעשיתם את הבחירה הנכונה הן של האולם או גן האירועים והן של החברה המפיקה? מדוע חשוב שתהיה חברה מפיקה, ושלא תשכירו אולם להפקה עצמאית? כיצד תחזו בסיכוי גבוה האם אירוע בר מצווה (או בת מצווה) כלשהו עתיד להיות בטוח ו- ודאי מבחינת איכותו וביצועו הלכה למעשה? מה לא מומלץ לעשות כאשר לא הצלחתם לסגור בר/בת מצווה היכן שרציתם?
 
בר מצווה מומלץ לחגוג בגן אירועים או באולם אירועים
 
חגיגה כמו בר ובת מצווה חשוב ליישם באולמות כשרים בת"א, ולא להסתפק בפלטפורמה פשוטה יותר. אנשים כיום מנדבים את הג'ימבורי השכונתי או את חצר ביתם בשביל בר המצווה של בנם, או בת המצווה של בתם, ולא קולטים איזה עוול הם עומדים לעשות להם. הורים צעירים וחסרי ניסיון בהפקה, המתפקדים כמפיקים עצמאיים הם מתכון לאסון. הפקה אינה משימה קלה כלל, והיא דורשת סינכרון בין הגשת הארוחות לחלקים אומנותיים באירוע, בין אותם חלקים אומנותיים לפאן האישי שיתהווה בו: הנאומים של חתני וכלות השמחה, ושלכם כהוריהם. כמובן שבחירת אנשי מקצוע וציוד לא איכותיים, מבלי שבדקתם אותם לעומק, יכולה לשתק כליל את האירוע כולו. לכן, טוב תעש/ו אם מקומות לאירועי מצווה תבחרו רק אם פועלת בהם חברת הפקות מנוסה וחסרת פשרות.
 
כיצד תוודאו כי האולם והחברה יספקו אירוע בטוח ו- ודאי?
 
יש לבדוק מי הם הממליצים על אותו אולם ואותה חברה, ובמה מתבטאת ההמלצה החיובית שלהם. במידה ויש המלצה שלילית, חקרו האם מדובר בהמלצה שלילית על תוכן אומנותי בלבד (מוזיקה ותפאורה למשל) שייתכן כי בעיניכם הוא דווקא הוא יישא חן, או שמא מדובר בהמלצה שלילית עקב לוגיסטיקה ושירות לוקים בחסר. בנוסף, חשוב לבדוק מול החברה האם האולם או גן האירועים בכלל בנויים לקלוט את כמות האורחים אשר הזמנתם.
 
לא ניתן לחגוג אירוע איפה שרציתם: מה מומלץ לעשות?
 
יכולות להיות לכך כמה סיבות: כמות האורחים שהתכוונתם להזמין גדולה מדי, התאריך שתכננתם לחגוג בו משוריין למישהו אחר, המחיר יקר מדי, וכד'. במקרים כאלו אל תחשבו שהכל אבוד עד כדי כך שצריך להתפשר על אולם או גן פחות טובים מהמתוכנן. עמדו על העקרונות שלכם וחפשו בכל הכוח מקומות לאירועי מצווה שכן עשויים להיות אפשריים. אם לא מצאתם אולם או גן שכזה, בררו האם ניתן להביא חברת הפקות שתחגוג לכם בר מצווה במקום חיצוני שהשכרתם (למשל האולם הגדול בג'ימבורי השכונתי).