להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

סדנאות גיבוש

 

ישנם מצבם בחיים בהם נצטרך לספוג רוח גיבושית, משמע אירוע המחבר בין קבוצה מסוימת בעקבות משהו משותף, עבודה ביחד, לימודים יחד, אמונה בדבר מסוים או כל דבר שיכול לחבר ולגרום להם להיות בקבוצה ביחד. הימצאות בכנס, או טיול מעבודה, או יום כייף מהלימודים, או ערב במסעדה או פאב או כולם ביחד בסדנא מסוימת או קורס מעשיר ומהנה. סדנאות גיבוש עושות עבודה טובה ומחברות בין כולם. סדנאות עושות היכרות בין עובדים חדשים לותיקים למשל, מחברות בין אלה המכירים ומקרבות ביניהם, סדנאות גיבוש יכולות להיות משהו שמצחיק, מהנה, מבדר, מלמד, מעשיר ורק מוסיף חן ונעימות ליחסים בין כולם. 

סדנאות גיבוש יכולות להיות בנושא יצירה, בנושא מוזיקלי בכל נושא שיכול לחבר בין כולם, שניתן לשמוע דעות ולראות את טעמם של אחרים, להתרשם ולהכיר בדרך כזאת זה יותר מיוחד. סדנאות גיבוש יכולות להיות גם במשפחה, שני אחיות יכולות ללכת לסדנא שמטרתה תיהיה אוטומטית התקרבות והיקשרות יותר לאחותה. או שתי חברות. סדנאות גיבוש זה לא בהכרח מקומות שהולכים אליהם במטרה להתגבש, אלא סדנאות על נושא מסוים שיוצרות גיבוש יותר פתאומי, ומקרבות במן טבעיות. אם אנו עובדים במקום מסוים נניח שנה סביר להניח שהעברנו בתנאי המקום כמובן, איזה סדנא לגיבוש עם החברים לעבודה, או קורס משותף שכמו סדנא רק מסוג פחות מהנה אולי כי מדובר בעבודה. 

כל דבר שעוברים ולא לבד, אם סדנא או אירוע מסוים, או יום גיבוש עובדים, או סדנאות גיבוש, אנו נפתחים ומתקרבים לאחרים, נוטים יותר להכיר, סוגים שונים של אנשים, אנשים שהגיעו מערים אחרות, כמו בצבא אנו נמצאים במסגרת ועוברים כל מיני דברים ביחד, מהנים יותר ומהנים פחות, וזה יוצר גיבוש. סדנאות גיבוש יכולות להיות הרבה דברים והרבה סגנונות, הן יכולות לבוא מראש עם הצהרה בוא נתגבש ויכולות שלא. סדנאות גיבוש זה משהו שכדאי לקחת בו חלק, אנו נלמד, נהנה, נתקרב ונצבור עוד חוויה במכלול הזה של החיים, משהו שהשאיר זכרונות נעימים גם אם אנו מתקדמים למסגרת הבאה וגם אם נשארים, זה חשוב ותורם רבות.