להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

פעילויות לחג שבועות

בחג שבועות ישנן פעילויות רבות המייחדות את החג אשר ניתן לקיים במסגרת מועד מרגש זה. ראשית כל, שבועות הוא חג קציר החיטים, וזו הזדמנות להוציא את הילדים אל השדות ולגבש שם מספר פעילויות טבע מעניינות. שנית, זהו חג מאכלי החלב, ובמסגרתו ניתן לקיים סדנאות מקיפות העוסקות בהכנת מאכלים אלו, ובראשן סדנת השוקולד שלנו.
 
פעילויות בשדה ובטבע
 
תחרויות ספורט, תחרויות מסוגים אחרים, הרקדות בטבע, משחקי לימבו, ועוד מגוון אירועי טבע משמחים אשר יופקו במיוחד עבורכם. פעילויות בשדה ובטבע יוצרות עבור הילדים קשר בלתי אמצעי בינם לבין עצמם ובינם לבין האופי המיוחד של חג השבועות, אופי בו החגיגה מתממשת בשדה, בשל היותו חג קציר החיטים. ניתן להזמין אירוע טבע בשבועות אשר יתוכנן ויגובש גם על ידי יציקת תכנים העוסקים בחג במיוחד.
 
פעילויות עם מאכלי חלב
 
הכנת מאכלי חלב: סדנאות בהן אנו ננחה את הילדים שלכם כיצד להכין מאכלי חלב. יגובשו רק מתכונים שהוכחו כבטוחים להכנת ילדים, ללא שימוש בסכינים, תנורים, מערבלים ורכיבים מסוכנים אחרים. במידה וצריך להשתמש בהם, המדריכים יעשו זאת עבור הילדים. פעילות הדגל שלנו בנושא זה היא סדנת השוקולד אשר מהווה בסיס בלתי אמצעי לחגיגה בטוחה של פעילויות לחג השבועות. המתכונים – שכוללים כדורי שוקולד, ועוגות לפני אפייה ייעשו בהדרכה שלנו באופן מלא על ידי הילדים, ואת החימום, והחיתוך בסכין אנחנו נעשה עבורם.
 
הזמנת פעילויות
 
ניתן לפנות אלינו ולהזמין פעילויות לחג שבועות אך חשוב לעשות זאת בהתרעה מראש, ולהכין את ההזמנה עוד במוצאי ל"ג בעומר, על מנת שיהיה זמן להיערך, לשריין את התאריך המועדף עליכם ב- 2 ימי חג השבועות, או לפני/אחרי החג במידה ואינכם חוגגים בחג עצמו.
 
עלויות פעילויות לחג שבועות
 
העלויות נגזרות מחומרי הגלם שצריך להשתמש בהם לקיומו של האירוע: ציוד בישול, ציוד עיבוד מזון, ציוד הגברה, תאורה והפקה. העלויות נגזרות גם מעלות המוצרים, גם מעלות ההשכרה שלהם וגם מעלות העבודה של צוות המפעילים. אנו נעשה הכל כדי לתמחר לכם את העלות בתעריף זוך במיוחד!
 
פנו אלינו לגיבוש אירוע בוטיק בחג השבועות עבור ילדים ובני נוער.