להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

רעיונות ליום הולדת

יום ההולדת של ילדכם מתקרב והילד רוצה מסיבה עם ילדי הכיתה? הילדה שלכם עומדת לחגוג את יום הולדתה אבל היא רוצה מסיבה שלא ישכחו הרבה זמן? הסכמתם לארגן לילדים מסיבה אבל אין לכם רעיונות ליום הולדת מיוחד ומקורי? אל דאגה, במאמר הזה תמצאו רעיונות רבים מספור!

 
פעם, עוד כשאנו היינו ילדים, היו רעיונות ליום הולדת צנועים למדי וכולנו היינו מאושרים, הסתפקנו בכמה שירים וריקודים, בעוגת שוקולד עגולה עם סוכריות צבעוניות מעל, בחצי פיתה עם חומוס ומלפפון חמוץ ובחצי פיתה עם שוקולד למריחה, ובקצת ביסלי ובמבה ווופלות. אבל היום, היום זה כבר לא ככה.  היום לילדים יש תחרות וכל אחד רוצה להיות מיוחד יותר ולהפיק את מסיבת יום ההולדת שאף אחד לא ישכח. לא בטוח אם אלה הילדים שרוצים להיות מיוחדים ובלתי נשכחים או שאלה ההורים של הילדים שמארגנים את המסיבה, אבל מי אנחנו שנלחם באופנות החדשות.
 
בשנים האחרונות התפתחו רעיונות ליום הולדת שהם מאוד מקוריים ומאוד מעניינים, ניתן להשתמש ברעיונות האלה ואפילו לשנות אותם קצת כדי להתאים לסביבת המגורים שלכם ולגיל הילדים החוגגים. הגיע הקץ לליצן ולקוסם.
 
רעיונות ליום הולדת לפי נושאים –
 
אפשר לארגן מסיבות נושא, כמו למשל מסיבת הארי פוטר שבה הילדים מתחפשים לקוסמים קטנים, הממתקים הם הממתקים שהיו מאוד פופולאריים בספרי הארי פוטר, אפשר להביא קוסם שילמד את הילדים קסמים וטריקים מעניינים. או למשל, רעיונות ליום הולדת מקוריים אחרים יכולים להיות במסיבת נסיכות – זוהי מסיבה שמתאימה בעיקר לבנות, והיא כוללת סדנת איפור ותחפושות של נסיכות, ברביות ורקדניות בלט או רקדניות בטן.
 
כאשר חושבים על רעיונות ליום הולדת, חשוב לחשוב גם על משחקי חברה להעביר את הזמן ולגבש את הקבוצה החוגגת בו בזמן – משחקים כמו חבילה עוברת עם משימות מאתגרות, משחק כיסאות מוזיקליים, משחקי ברכות בהן מי שמאחל את הברכה היפה והמקורית ביותר לילד יום הולדת מנצח בפרס במשחק.
 
וכמובן, כאשר חושבים על מקומות ליום הולדת לילדים חשוב שיהיה מקום מעניין ויצירתי חשוב לחשוב גם על פעילות יצירתית – ציור בצבעי גואש, צביעה על פסלים מחימר או מגבס מוכנים מראש או אפילו עיצוב חלות קטנות ואפייה שלהן.